Eucassens

19.20

Osviežujúci arómoterapeutický sprej s eukalyptovou silicou pre upokojenie dýchacích ciest.

 

Členská cena: 15,40 € / 10,5 b /

Cena pre klienta: 19,20 €

Kategórie:

PopisBenefity Eucassens

-pozitívne účinky na dýchací aparát

-pomáha pri uvoľnení dýchacích ciest

-uľahčuje odkašľanie pri zápaloch horných dýchacích ciest

-pôsobí antibakteriálne i antivírusovo

-zvlhčuje vzduch

-priaznivo pôsobí pri únave a strese

 

Silica Eukalyptu je veľmi populárna pre svoje pozitívne účinky na dýchací aparát. Uvoľňuje dýchacie cesty pri nachladnutí, uľahčuje vykašliavanie, má antibakteriálne a antivírusové účinky, pomáha rozpúšťať hlieny pri nádche. Zároveň efektívne ničí choroboplodné zárodky v ovzduší, je teda vhodný na dezinfekciu priestorov. Má pozitívne účinky pri migrénach, únave a strese. Aróma eukalyptu odpudzuje hmyz vrátane kliešťov.

Silica jalovca je prírodné antiseptikum, má protizápalové a antimikrobiálne účinky, eliminuje baktérie v ovzduší. Pomáha uvoľňovať dýchacie cesty, zvyšuje koncentráciu a upokojuje emócie.

Silica vavrínu (bobkového listu) pôsobí ako antidepresívum, pomáha zmierniť kašeľ, dezinfikuje a čistí vzduch.

Silica mäty uľahčuje dýchanie pri nádche a nachladnutí, osviežuje a pomáha pri migrénach a nervovom vypätí.

Silica borovice je účinná zápaloch hrtanu, priedušiek a vedľajších nosných dutín, uľavuje od príznakov nachladnutia a chrípky, uľahčuje vykašliavanie a bojuje proti kašľu.

Silica zázvoru pôsobí protizápalovo a afrodiziakálne, posilňuje imunitu, znižuje úzkosť a napätie, pôsobí proti únave a stresu, je vhodná na meditácie.

Silica šalvie posilňuje a harmonizuje organizmus, má sedatívne účinky na nervový systém, upokojuje zmysly.

Citrónová silica má relaxačné účinky, pomáha navodiť duševnú pohodu a rovnováhu.

Mentol má výrazné ukľudňujúce účinky, chladivý efekt a príjemnú sviežu vôňu.

Gáfor je vhodný pri nachladnutí a stavoch sprevádzaných kašľom, pôsobí dezinfekčne, má pozitívny vplyv na duševný stav, rozptyľuje smútok a tiež pomáha pri pocite vnútorného chladu.

Objem: 50 ml

Použitie: rozprášenie v miestnosti pôsobí ako príjemné a účinné osvieženie vzduchu. Podľa potreby nastriekajte do priestoru, môžete používať niekoľkokrát denne. Sprej je možné nastriekať tiež na vreckovku či na noc na vankúš. Pre inhaláciu a relaxáciu môžete pridať sprej i do kúpeľa.

Upozornenie: uchovávajte mimo dosahu detí. Nestriekajte na sliznicu, kožu a do očí. H225: Vysoko horľavá kvapalina a pary. H319: Spôsobuje vážne poškodenie očí. P210: Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia.

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

 

V prípade otázok a záujmu nás kontaktuje