SECOND SKIN ACTIVE CAPSULES

33.00

Výživový doplnok na komplexnú starostlivosť o pokožku, pleť, vlasy a nechty.

 

Členská cena: 26,40 € / 18 b /

Cena pre klienta: 33,00 €

Kategórie: ,

Popis 

  • Výživový doplnok obsahuje Lmethionin, patentovanú zložku Ceramosidy® a vitamíny B
  • Optimálna kombinácia zložiek napomáha komplexne sa starať o pokožku a pleť, vďaka vitamínom E a B prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov a nechtov a chráni bunky pred oxidatívnym stresom.
  • Vhodné pre ženy i pre mužov.

Výživový doplnok bol vyvinutý a je vyrábaný v Českej republike, a to za plnenia pravidiel a noriem EÚ. Za jeho vývojom stojí tím Vedeckej rady ESSENS zložený z popredných odborníkov a farmaceutov pôsobiacich vo svojom odbore už mnoho rokov.

Na samotnú výrobu sú využívané len suroviny overených dodávateľov. Nie sú použité suroviny pripravené chemickou cestou ani konzervačné látky, stabilizátory či farbivá. Výrobok neobsahuje cukor, lepok ani laktózu a je vhodný aj pre vegánov.

Hroznový olej (ze semien plodov vinnej révy) obsahuje vysoký podiel vitamínu E, vitamínu skupiny B, minerál fosfor, draslík, vápnik a magnézium. Dodáva pokožke výživu a hydratáciu a chráni ju pred vysušením. Je bohatý na antioxidanty, ktoré spomaľujú starnutie pokožky.

Ceramosidy® (olej ze semien pšenice) je patentovaná zložka francúzskej spoločnosti zaoberajúcej sa inovatívnymi látkami pre kozmetiku a výživové doplnky. Táto prírodná zložka prináša pokožke nové ceramidy, pomáha zadržiavať vlhkosť, vypĺňať praskliny, obmedzovať vrásky a tiež pomáha zvyšovať pružnosť pokožky. Pri orálnom podarí umožňuje lepšiu hydratáciu pokožky a je klinicky preukázané, že zlepšuje stav pokožky za 15 dní.

L-methionin je jedna zo základných aminokyselín tvoriacich bielkoviny, ktoré si telo nedokáže samo vyrobiť a preto ju musíme do organizmu dodávať. Pozitívne pôsobí na bunky v koži a na vlasy a nechty. Pôsobí tiež ako antioxidant.

Vitamíny B5, B12 a biotín (vitamín B7) sú nevyhnutné pre správne fungovanie metabolizmu. Ich nedostatok môže negatívne pôsobiť na pokožku i kvalitu vlasov a nechtov.

Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

ESSENS SECOND SKIN ACTIVE CAPSULES i vďaka vitamínom a aktívnym látkam: – prispieva k hĺbkovej hydratácii pokožky  – prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (spomaľuje starnutie pokožky) – napomáha komplexne sa starať o pokožku a pleť – prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov a nechtov – prispieva k normálnej funkcii imunitného systému

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne.

Hmotnosť obsahu: 19 g (30 kapsúl)

Upozornenia pre užívanie: odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Výživové doplnky nie sú určené ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je určené deťom do 3 rokov veku, tehotným a dojčiacim ženám.

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

 

V prípade otázok a záujmu nás kontaktuje