Aloe Vera + Q10 – výživový doplno

36.20

Výživový doplnok Aloe Vera Essens + Q10 obsahuje extrakt z rastliny Aloe Vera Barbadensis Miller, koenzým Q10, bohatú zmes vitamínov, minerálov, aminokyselín a enzýmov.

 

Členská cena: 28,90 € / 20 b /

Cena pre klienta: 36,20 €

PopisAloe Vera je subtropická rastlina, z dužiny listov sa získava priehľadná tekutina, ktorá sa pre svoje priaznivé účinky využíva nielen ako výživový doplnok. Aloe sú prisudzované taktiež upokojujúce účinky na pokožku, preto je hojne využívaná aj v kozmetike. Klinické štúdie preukázali, že gél z Aloe Vera obsahuje aminokyseliny, vitamíny, minerály, enzýmy, polysacharidy a mnoho ďalších prospešných látok. Aloe Vera prispieva k ochrane proti mikroorganizmom a celkovej fyzickej pohode, pôsobí priaznivo proti únave, podporuje trávenie, prispieva ku zdraviu tráviaceho systému, pomáha udržiavať normálnu hladinu krvného cukru a prispieva k udržiavaniu zdravej pokožky.

 Koenzym Q10 (vitamín Q) V r. 1978 Peter Mitchell dostal Nobelovú cenu. Hrá kľúčovú úlohu pri produkcii energie a v ochrane buniek pred poškodením a predčasným starnutím. Koenzým Q10 je látka podobná vitamínom. Je prirodzene obsiahnutý v tele každého jedinca, a to najmä v mozgu a v bunkách srdcového svalu. Pôsobenie koenzýmu Q10 chráni bunky v tele pred predčasným opotrebením a prirodzene tak chráni bunky aj celý organizmus pred prejavmi predčasného starnutia. Napomáha redukcii voľných radikálov v tele, má pozitívny vplyv na posilnenie imunity a obranyschopnosti organizmu. Môže tiež pozitívne ovplyvniť odolnosť proti únave a napomáha dodať energiu organizmu pri fyzickej námahe. Koenzým Q10 sa uplatňuje pri chronickej únave, slabosti a úbytku síl (najmä vo vyššom veku).

Extrakt zeleného korenia zvyšuje efekt pôsobenia Aloe vera a koenzýmu Q10. Stimuluje vstrebávanie účinných látok a napomáha dosiahnutiu jej vyššej a tým aj účinnejšej hladiny v krvi.

KEDY UŽÍVAŤ Aloe Vera + Q10

  • odporúčame pri dýchacích problémoch, astme, alergii…
  • pomáha chrániť bunky pred predčasným starnutím
  • napomáha pri chronickej únave, slabosti
  • pomáha udržiavať normálnu hladinu krvného cukru
  • prispieva k udržaniu zdravej pokožky

 

  • Spracovanie – TOTALOE – nová revolučná metóda / umožňuje spracovať Aloe vera a zachovať 200 aktívnych látok a viac než 75 druhov živín
  • MIKRONIZÁCIA – šetrná fyzikálna metóda / je jedným zo spôsobov, akým sa dá u liečiv, prírodných látok, vitamínov a minerálnych látok zvýšiť ich biologická dostupnosť, vstupná surovina sa postupne mikronizuje na častice o veľkosti niekoľkých mikrometrov, výsledná látka tak získava väčší povrch a vyššiu účinnosť

Doporučené dávkovanie:: 2 kapsuly denne (zapiť dostatočným množstvom tekutiny). Obsah 60 kapsúl

Vyrábané pod farmaceutickým dohľadom.

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno, Czech Republic

 

V prípade otázok a záujmu nás kontaktuje