Aloe Vera 99.5% Gél Drink – jablko + Acai – výživový doplnok

18.80

Výživový doplnok bol vyvinutý tak, aby v maximálnej miere využíval všetky aktívne zložky, ktorých účinnosť sa vďaka vzájomnej synergii znásobí.

 

Členská cena: 15,00 € / 10 b /

Cena pre klienta: 18,80 €

PopisMá priaznivý vplyv na činnosť tráviacej sústavy, na pravidelnú črevnú funkciu, podporuje pohyb črevného obsahu

• prispieva k prirodzenej ochrane proti mikroorganizmom

• napomáha posilneniu prirodzenej obranyschopnosti imunitného systému

• prispieva k zníženiu pocitu únavy a napätia

• pomáha udržiavať normálnu hladinu glykémie, podporuje syntézu a sekréciu inzulínu

• blahodarne pôsobí na ženské orgány, môže uľahčovať priebeh menštruačného cyklu a tlmiť príznaky menopauzy

• pôsobí priaznivo na pokožku, vlasy a nechty

• vitamín C má priaznivý vplyv na tvorbu kolagénu, funkciu nervového a imunitného systému i energetický metabolizmus

• prispieva k detoxikácii organizmu a stimulácii imunitného systému

• prispieva k prečisteniu cievneho systému, zníženiu hladiny cholesterolu

• pomáha upraviť zažívanie a redukciu tukov a váhy i hladiny cukru v krvi

• prispieva k spomaleniu procesu starnutia buniek

Aloe Vera Barbadensis Miller

(Aloe pravá) je sukulentná vytrvalá bylina s prízemnou ružicou dužinatých a na okraji riedko ostnatých listov. V súčasnosti sa pestuje v klimaticky vyhovujúcich oblastiach po celom svete. Dužina listov je tvorená bezfarebnými bunkami s gélovitým obsahom a je známa svojimi priaznivými účinkami, preto sa využíva ako výživový doplnok a svoje miesto si našla aj v kozmetickom priemysle. Gél z aloe vera obsahuje aminokyseliny, vitamíny, minerály, enzýmy, polysacharidy a mnoho ďalších prospešných látok. Hodnoty týchto látok však nie sú konštantné a líšia sa predovšetkým v závislosti na rastových podmienkach. Preto sa produkty ESSENS vyrábajú výhradne z Aloe Vera Barbadensis Miller pestovanej v BIO kvalite v prirodzenom a neznečistenom prostredí oblasti Jaumave v Mexiku. Rastliny sú zalievané len dažďovou alebo pramenitou horskou vodou bez použitia hnojív, insekticídov alebo herbicídov a nie sú geneticky upravované.

Acai berry je plod tropickej palmy euterpy brazílskej a obsahuje celý rad účinných látok, predovšetkým mimoriadne bohatý komplex vitamínov (A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E), minerálov, stopových prvkov (Cr, Mg, Zn, Fe, Ce), esenciálnych kyselín a vlákniny. Acai má pozitívny vplyv na redukciu váhy, má silné antioxidačné účinky, spomaľuje proces starnutia a pomáha znižovať hladinu cukru a cholesterolu v krvi, taktiež môže mať vplyv na zníženie krvného tlaku a celkovo napomáhať jeho stabilizácii. Acai berry obsiahnuté v našom produkte sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania (ručný zber, zamrazenie, aseptická metóda balenia) a certifikáciou suroviny i dodávateľa.

Jablko je celosvetovo rozšírené ovocie obľúbené nielen pre svoju chuť, ale predovšetkým ako bohatý zdroj vitamínov, pektínov, ovocných kyselín, prírodného cukru, vláknin a minerálov. Vyznačuje sa pozitívnymi účinkami na zníženie krvného tlaku, hladiny cholesterolu a tuku v krvi, napomáha k prečisteniu zažívacieho traktu a posilňuje imunitný systém a krvný obeh. Jablčný extrakt obsiahnutý v našom produkte sa vyznačuje vysokou kvalitou plodiny i spracovania (ako poľnohospodárstvo, aseptická metóda balenia) a certifikáciou suroviny i dodávateľa.

  • Koncentrácia – 99,5% gél Aloe Vera Barbadensis Miller
  • Kvalita – náš výrobca je certifikovaný IASC a má ďalšie medzinárodné najprísnejšie certifikácie
  • Spracovanie – TOTALOE – nová revolučná metóda / umožňuje spracovať Aloe vera a zachovať 200 aktívnych látok a viac než 75 druhov živín
  • MIKRONIZÁCIA – šetrná fyzikálna metóda / je jedným zo spôsobov, akým sa dá u liečiv, prírodných látok, vitamínov a minerálnych látok zvýšiť ich biologická dostupnosť, vstupná surovina sa postupne mikronizuje na častice o veľkosti niekoľkých mikrometrov, výsledná látka tak získava väčší povrch a vyššiu účinnosť/

Doporučené dávkovanie: 15 – 90 ml denne v niekoľkých dávkach (1 pol. lyžica = cca 15 ml). Pred použitím pretrepte, obsah 500 ml.

Vyrábané pod farmaceutickým dohľadom.

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno, Czech Republic

 

 

V prípade otázok a záujmu nás kontaktuje