OČNÝ GÉL 30 ml COLOSTRUM+NEPARFUMOVANÝ

41.70

Očný gél obsahuje prírodnú látku Colostrum a kyselinu hyalurónovú.

 

Členská cena: 33,40 € / 21 b /

Cena pre klienta: 41,70 €

Kategórie: ,

PopisGél redukuje vačky pod očami, osviežuje okolie očí. Veľmi jemná konzistencia gélu ľahko preniká do pokožky. Malé množstvo gélu sa nanáša pod oči a jemným poklepávaním aplikuje do pokožky. Používa sa ráno i večer.

Nové očné gély sú vhodné pre všetky typy pleti a všetky vekové skupiny, najvyššie benefity však ponúkajú vekovej skupine 30+.  Neobsahuje parabény a oproti pôvodnej receptúre bol navýšený obsah prírodnej látky Colostrum, čo vedie k zosilneniu pozitívnych účinkov, medzi ktoré patrí: – vplyv rastových faktorov – pozitívne pôsobí na regeneráciu buniek pokožky – antibakteriálne a protizápalové účinky lactoferrinu a laktoperoxidázy – zabraňujú zápalovým ochoreniam a podráždeniu pokožky – pozitívne účinky fosfolipidov (tukov a organických kyselín), ktoré umožňujú hlavne ľahší prienik účinných látok vrchnou vrstvou pokožky a následnou tvorbou lipidického filmu (tenká vrstva výrazne spomaľujúca odparovanie vody z pokožky).

Očný gél ďalej obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá je známa svojimi prospešnými vlastnosťami, predovšetkým zvyšovaním obsahu vody v pleti, vďaka ktorej udržuje pokožku hebkú a hladkú. V zložení nechýba ani makadamiový olej, ktorý pôsobí ako silný antioxidant a zabraňuje poškodeniu bunečných membrán. Antioxidačné vlastnosti má aj čajovník čínsky, ktorého výťažky z listov sú taktiež súčasťou zloženia.

IDE O PRÍRODNÚ KOZMETIKU

Súčasťou balenia jednotlivých produktov je taktiež viacjazyčný príbalový leták.

Použitie: Malé množstvo gélu naneste pod oči a jemným poklepávaním aplikujte do pokožky. Používajte ráno i večer. Vďaka praktickej dávkovacej pumpičke je zabezpečené hygienické dávkovanie a zabránené kontaminácii gélu pri manipulácii.

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

 

V prípade otázok a záujmu nás kontaktuje