ESSENS Lift Up – Výživový doplnok

85.80

Je optimálny na dodanie rannej energie potrebnej na naštartovanie centrálneho nervového systému i jednotlivých orgánov, pomáha pripraviť organizmus na celodenné fyzické i psychické vyťaženie.

 

Členská cena: 71,60 € / 40 b /

Cena pre klienta: 85,80 €

Kategórie:

PopisESSENS Lift-Up je výživový doplnok z radu Nutriessens vo forme lahodného ovocného gélu s príchuťou pomaranča. Obsahuje aktívne prírodné látky – extrakt plodov Schisandra chinensis, sacharóza, trehalóza, aminokyselina taurín a komplex vitamínov skupiny B.

 • drevitá liana Schisandra chinensis pochádzajúca z Ázie sa pestuje ako liečivá rastlina, patrí medzi takzvané adaptogény, teda látky zvyšujúce odolnosť organizmu pri záťaži a v extrémnych podmienkach, stimuluje mozog a periférne nervy, posilňuje kognitívne funkcie- sacharóza a trehalóza sú prírodné sacharidy a pôsobia ako mohutný zdroj glukózy pre mozgové bunky• trehalóza stimuluje jedinečný mechanizmus autofágie a má schopnosť udržiavať dlhšiu životnosť proteínov

  vitamíny skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, H) prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania, pôsobia na energetický metabolizmus

  aminokyselina taurín podporuje srdcovú činnosť a pôsobí preventívne proti vzniku makulárnej degenerácie

  • gél je bez umelých farbív, lepku a laktózy, veľmi nízky glykemický index umožňuje užívanie výživového doplnku aj diabetikom

  Autofágia – proces bunkovej recyklácie, v ktorom sa bunka zbavuje poškodených alebo nepotrebných častí a tým si vytvára energetické zásoby. Autofágia bola popísaná japonským vedcom Ōsumi Yoshinori, ktorý za ňu v roku 2016 obdržal Nobelovú cenu za fyziológiu a medicínu. Bolo preukázané, že poruchy autofágie majú vplyv na problémy s imunitou a tiež na niektoré závažné ochorenia.

Je vhodný:

 • k dodaniu rannej energie potrebnej k naštartovaniu centrálneho nervového systému i jednotlivých orgánov
 • pomáha pripraviť organizmus na celodenné náročné fyzické i psychické vyťaženie
 • prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania
 • prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu – prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy

a prispieva k normálnej psychickej činnosti – prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom

Gély sú v predaji ako týždenná alebo mesačná kúra, pričom jednodňová dávka 50 g je balená do jednotlivých sačkov umožňujúcich nielen okamžitú spotrebu, ale vďaka uzatvárateľnému viečku i pozvoľnú konzumáciu rozdelenú do dlhšieho časového úseku niekoľkých hodín.

Zloženie a zložitý výrobný postup bol zvolený tak, aby v maximálnej možnej miere spĺňal požadované funkcie, teda dodať telu rannú energiu. Vysoká biologická dostupnosť použitých zložiek je dosiahnutá moderným technologickým spracovaním a zaručuje maximálnu využiteľnú efektivitu. Výroba podlieha certifikácii GMP a HACCP.

Za vývojom i výrobou stojí ESSENS Vedecká rada, tím odborníkov a farmaceutov, ktorí sa vo svojom obore pohybujú už veľa rokov. Výživový doplnok bol vyvinutý a je vyrábaný pod farmaceutickým dohľadom v Českej republike, a to za plnenia pravidiel a noriem EU. Výroba podlieha certifikácii GMP a HACCP. Gél je bez umelých farbív, lepku a laktózy, veľmi nízky glykemický index umožňuje užívanie výživového doplnku i diabetikom.

Gélová forma výživového doplnku bola zvolená pre svoju maximálnu biologickú dostupnosť v organizme, pričom dôležitým aspektom je tiež lahodná ovocná chuť.

Praktické balenie s presnou dennou dávkou 50 g umožňuje okamžitú spotrebu a vďaka vďaka uzatvárateľnému viečku i pozvoľnú konzumáciu rozdelenú do dlhšieho časového úseku niekoľkých hodín.

Odporúčané dávkovanie: 1 balenie gélu (50 g) denne. Dodržujte pitný režim.

Hmotnosť obsahu: 30 x 50 g (4 x týždenná kúra + 2 ks ZADARMO)

Upozornenia pre užívanie: neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt bol uvedený na trh výživový doplnok. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je určené deťom do 3 rokov veku, tehotným a dojčiacim ženám.

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

 

V prípade otázok a záujmu nás kontaktuje