AFTER SUN GEL CREAM

19.50

Gélový krém po opaľovaní s príjemným chladivým efektom, obsahuje aloe vera, jojobový ester, tasmánske korenie a vitamín E.

 

Členská cena: 15,60 € / 10,5 b /

Cena pre klienta: 19,50 €

Kategórie:

Popis 

  • zabezpečuje dokonalú hydratáciu, ochranu opálenej pokožky a predĺženie opálenia
  • vďaka vhodnej kombinácii použitých zložiek sa gél veľmi dobre nanáša a rýchlo sa vstrebáva pokožkou
  • reparuje prípadné poškodenia pokožky a pripravuje ju na ďalší deň opaľovania
  • je vhodný pre všetky typy pokožky
  • bez parabénov, dermatologicky testované

Extrakt aloe vera je v kozmetike využívaný pre svoje regeneračné účinky. Aktívne zložky extraktu pomáhajú znižovať rozmnožovanie baktérií a stimulujú fibroblasty (základné bunky väzivového tkaniva rozptýlené u človeka v rôznych častiach tela), tým dochádza k niekoľkonásobne rýchlejšej obnove buniek. Vo všeobecnom povedomí je aloe vera zapísaná ako najúčinnejší prírodný prostriedok na liečbu popálenín a odrenín.

Jojobový ester obsahuje protizápalové látky, dôležité minerály a vitamíny, regeneruje a vyhladzuje pokožku, má zmäkčujúce a ochranné účinky. Podporuje dlhodobé opálenie.

Tazman Pepper™ je produktom austrálskeho dodávateľa v oblasti prísad pre kozmetický priemysel osobnej starostlivosti. Ide o extrakt z bobule piepru tasmánskeho. Táto protizápalová účinná látka má upokojujúce vlastnosti a zabraňuje podráždeniu.

Tocopheryl je forma vitamínu E, pôsobí ako antioxidant, zabraňuje starnutiu pokožky, ktoré sa prejavuje pigmentovými škvrnami, vráskami a stratou pevnosti.

Objem: 190 ml

Použitie: aplikujte na pokožku v dostatočnom množstve po každom opaľovaní.

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

 

V prípade otázok a záujmu nás kontaktuje