ESSENS Aromatherapy Lamp

16.80

Princíp keramickej arómolampy spočíva v zahrievaniu esenciálneho oleja pomocou čajovej sviečky. Olej sa teplom uvoľňuje do ovzdušia a navodzuje príjemné pocity. Relaxačné pocity vyvoláva aj horiaci plameň sviečky.

 

Členská cena: 13,40 € / 9 b /

Cena pre klienta: 16,80 €

Kategórie:

PopisCelková výška arómolampy je 11 cm, pričom jej nádobka má ideálnu veľkosť a je dostatočne vzdialená od sviečky, aby voda v nádobke nevrela a éterické oleje neboli znehodnotené.

Arómoterapia má silné terapeutické vlastnosti a právom sa radí medzi jeden z druhov alternatívnej medicíny, doslova znamená “liečba pomocou vôní”.  Arómoterapia priaznivo pôsobí na náš nervový systém i emócie, podporuje imunitu a napomáha pri zdravotných problémoch. Jednotlivé esenciálne oleje slúžia k zlepšeniu celkového stavu tela i duše, majú rôzne terapeutické účinky. Vhodne zvoleným esenciálnym olejom je možné dosiahnuť úľavu v rade zdravotných i psychických problémov.

Použitie: Pridajte do nádobky arómolampy dostatočné množstvo vody, cca 50 ml a pridajte 5 – 10 kvapiek esenciálneho oleja ESSENS. Ten tak bude dostatočne zriedený, aby sa neprepaľoval. Do spodnej časti arómolampy vložte čajovú sviečku a zapáľte ju. S horiacou arómolampou nemanipulujte.

Upozornenia:

Po každom použití misku arómolampy umyte. Ak sa voda úplne vyparí, sfúknite čajovú sviečku a pred ďalšou manipuláciou nechajte arómolampu vychladnúť. Arómolampu pokladajte na tepelne odolný povrch a uistite sa, že je v dostatočnej vzdialenosti od horľavých materiálov alebo zdrojov tepla. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Arómolampa nie je vhodná na použitie vonných voskov.

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

 

V prípade otázok a záujmu nás kontaktuje