PLEŤOVÉ SÉRUM 30 ml COLOSTRUM+PARFUMOVANÉ

41.70

Pleťové sérum obsahuje prírodnú látku Colostrum a kyselinu hyalurónovú.

 

Členská cena: 33,40 € / 21 b /

Cena pre klienta: 41,70 €

Kategórie: ,

PopisPokožka je po nanesení séra mäkšia a získava prirodzený vzhľad. Pleťové sérum sa nanáša na očistenú pleť a opatrne sa rozotrie. Odporúčame jeho použitie pod denný a nočný krém, kde sa znásobí účinnosť boja proti vráskam. Následne je možné naniesť aj make-up.

Nové séra sú vhodné pre všetky typy pleti a všetky vekové skupiny, najvyššie benefity však ponúkajú vekovej skupine 30+.

Neobsahuje parabény a oproti pôvodnej receptúre bol navýšený obsah prírodnej látky Colostrum, čo vedie k zosilneniu pozitívnych účinkov, medzi ktoré patrí: – vplyv rastových faktorov – pozitívne pôsobí na regeneráciu buniek pokožky – antibakteriálne a protizápalové účinky lactoferrinu a laktoperoxidázy – zabraňujú zápalovým ochoreniam a podráždeniu pokožky – pozitívne účinky fosfolipidov (tukov a organických kyselín), ktoré umožňujú hlavne ľahší prienik účinných látok vrchnou vrstvou pokožky a následnou tvorbou lipidického filmu (tenká vrstva výrazne spomaľujúca odparovanie vody z pokožky)

Sérum ďalej obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá je známa svojimi prospešnými vlastnosťami, predovšetkým zvyšovaním obsahu vody v pleti, vďaka ktorej udržuje pokožku hebkú a hladkú. V zložení nechýba ani makadamiový olej, ktorý pôsobí ako silný antioxidant a zabraňuje poškodeniu bunečných membrán. Antioxidačné vlastnosti má aj čajovník čínsky, ktorého výťažky z listov sú taktiež súčasťou zloženia.

IDE O PRÍRODNÚ KOZMETIKU

Súčasťou balenia jednotlivých produktov je taktiež viacjazyčný príbalový leták.

Použitie: Liftingové sérum nanášajte na očistenú pleť tváre. Vďaka praktickej dávkovacej pumpičke je zabezpečené hygienické dávkovanie a zabránené kontaminácii séra pri manipulácii. Ideálne je použitie pod denný a nočný krém, znásobí sa tak účinnosť boja proti vráskam. Následne je možné naniesť i make-up.

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

 

V prípade otázok a záujmu nás kontaktuje