Pleťové sérum s bakuchiolom

18.20

Pleťové anti-aging sérum s bakuchiolom, skvalánom a hroznovým, arganovým a mandľovým olejom. Podporuje tvorbu kolagénu v pleti, podieľa sa na jej spevnení a redukcii vrások. Výborne hydratuje a uzatvára vlhkosť v pleti, zjemňuje ju a zvláčňuje. Sérum je vhodné aj na podporu zníženia zápalových procesov problematickej pleti a akné.

 

Členská cena: 14,60 € / 9 b /

Cena pre klienta: 18,20 €

Kategórie: ,

PopisBakuchiol pochádza z rastliny babchi, nazývanej tiež Psoralea corylifolia. Je to prírodná alternatíva retinolu (vitamínu A) a má aj rovnaké benefity. Na rozdiel od retinolu však nemá bakuchiol negatívne účinky na pleť ako je napr. podráždenie. Zmierňuje akné a spomaľuje starnutie pleti, spevňuje kontúry pleti a má vplyv i na zosvetlenie pigmentových škvŕn. Vďaka svojim antibakteriálnym vlastnostiam je šetrnejší ako retinol, a je teda vhodný aj pre osoby s citlivou pokožkou či kožným ochorením.

Skvalán pochádza z olivového oleja a vďaka svojej “suchej” štruktúre sa veľmi jednoducho a rýchlo vstrebáva do pokožky. Má antioxidačné účinky a je veľmi podobný prirodzenému kožnému mazu. Pleť hydratuje, zjemňuje a napomáha ďalším látkam k vstrebávaniu. Nezanáša póry a vďaka tomu je ideálny pre problematickú pleť.

Hroznový olej je hypoalergénny, chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi i prejavmi starnutia. S úspechom sa používa na liečbu ekzematickej, podráždenej či psoriatickej pokožky.

Arganový olej spomaľuje proces starnutia buniek pokožky, často sa využíva pri liečbe kožných ochorení.

Mandľový olej má výrazné antioxidačné a protizápalové účinky, podporuje regeneráciu pokožky.

Hmotnosť: 30 ml

Použitie: aplikujte kvapkadlom na očistenú pleť a jemným poklepaním vmasírujte.

Upozornenia: uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené na vnútorné použitie.

 

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

 

V prípade otázok a záujmu nás kontaktuje