Aloe Vera Koncentrát s výťažkami z bylín – výživový doplnok

18.80

Pomocník pri prečisťovaní a posilňovaní organizmu, prispieva k dobrej funkcii zažívacieho traktu, podporuje trávenie a správnu funkciu pečene.

 

Členská cena: 15,00 € / 10 b /

Cena pre klienta: 18,80 €

PopisVýživový doplnok Aloe vera koncentrát so sladidlom (z rastliny Stevia rebaudiana bertoni) obsahuje koncentrát Aloe vera Barbadensis Miller (10:1), bioaktívnu látku cholín a extrakty z bylín: púpava lekárska, pestrec mariánsky a žihľava dvojdomá. Určený hlavne pre kompletnú detoxikačnú kúru organizmu.

Aloe vera koncentrát:

  • prispieva k udržaniu a posilneniu prirodzenej imunity
  • prispieva k obranyschopnosti proti mikroorganizmom
  • prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi
  • priaznivo pôsobí na kardiovaskulárny systém
  • podporuje správnu funkciu pečene
  • priaznivo pôsobí na zažívací trakt
  • priaznivo pôsobí na posilnenie vlasov, nechtov, kostí

Aloe vera je rastlina, ktorá napomáha udržiavať zdravú epiteliálnu vrstvu pokožky, prispieva k udržaniu a posilneniu prirodzenej imunity, obranyschopnosti proti mikroorganizmom. Pôsobí pozitívne proti únave, podporuje tráviaci systém a celkovo prispieva k pohode organizmu. Rovnako napomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi. Priaznivo pôsobí na reprodukčné ženské orgány, reguluje menštruačný cyklus.

Extrakt z koreňa byliny púpavy lekárskej má priaznivý vplyv na hladinu cholesterolu v krvi, čím pôsobí priaznivo na kardiovaskulárny systém. Prispieva k dobrej funkcii zažívacieho traktu a podporuje trávenie.

Extrakt zo semien byliny pestrec mariánsky má hepatoprotektívne účinky. Podporuje správnu funkciu pečene. Napomáha udržiavať zdravé srdce.

Extrakt z listov byliny žihľavy dvojdomej podporuje obranyschopnosť organizmu. Prispieva k celkovej telesnej vitalite a životnej energii. Má priaznivé účinky pre zdravie srdca a respiračného systému. Taktiež podporuje žilovú cirkuláciu a pomáha tak redukovať pocit ťažkých a unavených nôh. Priaznivo pôsobí na posilnenie vlasov, nechtov a kostí.

Cholín je bioaktívna látka, kedysi radená medzi vitamíny skupiny B, teraz zaradená medzi „kvázivitamíny“ alebo medzi „vitagény“ ktoré na rozdiel od vitamínov majú pre organizmus význam aj ako stavebné a energetické zdroje.

  • Kvalita – náš výrobca je certifikovaný IASC a má ďalšie medzinárodné najprísnejšie certifikácie
  • Spracovanie – TOTALOE – nová revolučná metóda / umožňuje spracovať Aloe vera a zachovať 200 aktívnych látok a viac než 75 druhov živín
  • MIKRONIZÁCIA – šetrná fyzikálna metóda / je jedným zo spôsobov, akým sa dá u liečiv, prírodných látok, vitamínov a minerálnych látok zvýšiť ich biologická dostupnosť, vstupná surovina sa postupne mikronizuje na častice o veľkosti niekoľkých mikrometrov, výsledná látka tak získava väčší povrch a vyššiu účinnosť

Doporučené dávkovanie: 2 × denne 2,5 ml (1 čajová lyžička = približne 5 ml), obsah 100 ml

Vyrábané pod farmaceutickým dohľadom.

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno, Czech Republic

 

V prípade otázok a záujmu nás kontaktuje