Aloe Vera 99.5% Gél Drink – vitamín C – výživový doplnok

18.80

Prispieva ku kompletnej regenerácii organizmu, k podpore imunitného systému, k úprave zažívania a podpore trávenia, k regenerácii pokožky.

 

Členská cena: 15,00 € / 10 b /

Cena pre klienta: 18,80 €

PopisVitamín C – Kyselina askorbová je potrebná na:

  • udržiavanie pevnosti cievnych stien (najmä kapilár)
  • podporuje vstrebávanie železa
  • vývoj kostí, zubov a chrupaviek, podporuje rast
  • odstraňuje voľné radikály, podporuje hlavne imunitu a obranyschopnosť organizmu

Aloe Vera Barbadensis Miller

(Aloe pravá) je sukulentná vytrvalá bylina s prízemnou ružicou dužinatých a na okraji riedko ostnatých listov. V súčasnosti sa pestuje v klimaticky vyhovujúcich oblastiach po celom svete. Dužina listov je tvorená bezfarebnými bunkami s gélovitým obsahom a je známa svojimi priaznivými účinkami, preto sa využíva ako výživový doplnok a svoje miesto si našla aj v kozmetickom priemysle. Gél z aloe vera obsahuje aminokyseliny, vitamíny, minerály, enzýmy, polysacharidy a mnoho ďalších prospešných látok. Hodnoty týchto látok však nie sú konštantné a líšia sa predovšetkým v závislosti na rastových podmienkach. Preto sa produkty ESSENS vyrábajú výhradne z Aloe Vera Barbadensis Miller pestovanej v BIO kvalite v prirodzenom a neznečistenom prostredí oblasti Jaumave v Mexiku. Rastliny sú zalievané len dažďovou alebo pramenitou horskou vodou bez použitia hnojív, insekticídov alebo herbicídov a nie sú geneticky upravované.

  • Koncentrácia – 99,5% gél Aloe Vera Barbadensis Miller
  • Kvalita – náš výrobca je certifikovaný IASC a má ďalšie medzinárodné najprísnejšie certifikácie
  • Spracovanie – TOTALOE – nová revolučná metóda / umožňuje spracovať Aloe vera a zachovať 200 aktívnych látok a viac než 75 druhov živín
  • MIKRONIZÁCIA – šetrná fyzikálna metóda / je jedným zo spôsobov, akým sa dá u liečiv, prírodných látok, vitamínov a minerálnych látok zvýšiť ich biologická dostupnosť, vstupná surovina sa postupne mikronizuje na častice o veľkosti niekoľkých mikrometrov, výsledná látka tak získava väčší povrch a vyššiu účinnosť

Doporučené dávkovanie: 15 – 90 ml denne v niekoľkých dávkach (1 pol. lyžica = cca 15 ml). Pred použitím pretrepte, obsah 500 ml.

Vyrábané pod farmaceutickým dohľadom.

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno, Czech Republic

 

V prípade otázok a záujmu nás kontaktuje