ESSENS Chill Out – výživový doplnok

85.80

Napomáha k večernému upokojeniu organizmu, uvoľneniu mysle, zmierneniu pocitu vyčerpanosti, navodeniu celkovej duševnej pohody a príprave k ľahšiemu zaspávaniu.

 

Členská cena: 71,60 € / 40 b /

Cena pre klienta: 85,80 €

Kategórie:

PopisESSENS Chill-Out je výživový doplnok z radu Nutriessens vo forme lahodného ovocného gélu s podielom višňového koncentrátu (min. 10%) s príchuťou višne. Ďalej obsahuje aminokyselinu, L-tryptofán a zmes vitamínov (B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, H).

  • aktívne prírodné látky – extrakt plodu višne, aminokyselina tryptofán, vitamín B6 – pyridoxín, glukóza• extrakt višne stimuluje tvorbu inzulínu, ktorý v spojení s aminokyselinou tryptofánom a vitamínom B6 vedie k tvorbe sérotonínu a zvýšeniu hladiny melatonínuneurotransmiter sérotonín je biologicky aktívna látka produkovaná v mozgu, ovplyvňuje vnímanie a navodzuje pocit dobrej nálady, znížená hladina sérotonínu zvyšuje stres, depresiu a úzkosť

    hormón melatonín je prírodnou zložkou extraktu višne, ovplyvňuje cirkadiánny denný rytmus a jeho vzostup je spojený s nutkaním na spánok

    • gél je bez umelých farbív, lepku a laktózy, veľmi nízky glykemický index umožňuje užívanie výživového doplnku aj diabetikom

ESSENS Chill-Out i vďaka vitamínom:

  • prispieva k upokojeniu organizmu
  • prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
  • prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy
  • prispieva k normálnej psychickej činnosti
  • prispieva k regulácii hormonálnej aktivity

Gély sú v predaji ako týždenná alebo mesačná kúra, pričom jednodňová dávka 50 g je balená do jednotlivých sáčkov umožňujúcich nielen okamžitú spotrebu, ale vďaka uzatvárateľnému viečku i pozvoľnú konzumáciu rozdelenú do dlhšieho časového úseku niekoľkých hodín.

Zloženie a zložitý výrobný postup bol zvolený tak, aby v maximálnej možnej miere spĺňal požadované funkcie, teda upokojil večer organizmus a zmiernil pocit vyčerpanosti. Vysoká biologická dostupnosť použitých zložiek je dosiahnutá moderným technologickým spracovaním a zaručuje maximálnu využiteľnú efektivitu. Výroba podlieha certifikácii GMP a HACCP.

Gélová forma výživového doplnku bola zvolená pre svoju maximálnu biologickú dostupnosť v organizme, pričom dôležitým aspektom je tiež lahodná ovocná chuť.

Praktické balenie s presnou dennou dávkou 50 g umožňuje okamžitú spotrebu a vďaka uzatvárateľnému viečku i pozvoľnú konzumáciu rozdelenú do dlhšieho časového úseku niekoľkých hodín.

Odporúčané dávkovanie: 1 balenie gélu (50 g) denne. Dodržujte pitný režim.

Hmotnosť obsahu: 30 x 50 g (4 x týždenná kúra + 2 ks ZADARMO)

Upozornenia pre užívanie: neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt bol uvedený na trh ako výživový doplnok. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je určené deťom do 3 rokov veku, tehotným a dojčiacim ženám.   

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

 

V prípade otázok a záujmu nás kontaktuje