ANTI AGING DENNÝ KRÉM 50 ml COLOSTRUM+PARFUMOVANÝ

41.70

Pleťový krém vďaka starostlivo zvoleným zložkám obmedzuje prejavy starnutia, podporuje obnovu kožných buniek a zjemňuje vrásky.

 

Členská cena: 33,40 € / 21 b /

Cena pre klienta: 41,70 €

Kategórie: ,

PopisNové krémy sú vhodné pre všetky typy pleti a všetky vekové skupiny, najvyššie benefity však ponúkajú vekovej skupine 30+. Neobsahujú parabény a oproti pôvodnej receptúre z nich boli odstránené všetky konzervačné látky, takže ide o 100 % prírodnú kozmetiku. V novej receptúre bol navýšený obsah prírodnej látky Colostrum, čo vedie k zosilneniu pozitívnych účinkov, medzi ktoré patrí: – vplyv rastových faktorov – pozitívne pôsobí na regeneráciu buniek pokožky – antibakteriálne a protizápalové účinky lactoferrinu a laktoperoxidázy – zabraňujú zápalovým ochoreniam a podráždeniu pokožky – pozitívne účinky fosfolipidov (tukov a organických kyselín), ktoré umožňujú hlavne jednoduchší prienik účinných látok vrchnou vrstvou pokožky a následnou tvorbou lipidického filmu (tenká vrstva výrazne spomaľujúca odparovanie vody z pokožky). Krémy ďalej obsahujú Aloe Vera a makadamiový olej, ktorý je známy ako silný antioxidant a zabraňuje poškodeniu bunkových membrán. Nová receptúra bezo zbytku spĺňa klasifikáciu „BIO produkt“.

Použitie: Nanášajte každé ráno na očistenú a suchú pleť tváre a krku, a to s pomocou priloženej kozmetickej špachtle, vďaka nej je zabezpečené hygienické naberanie krému a pri manipulácii tak nedochádza k jeho kontaminácii.

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

 

V prípade otázok a záujmu nás kontaktuje