Syrup Antistress – 02

48.80

Výživový doplnok vo forme sirupu so špeciálnou receptúrou s príchuťou šafranu prispieva k normálnej psychickej činnosti, pomáha udržať dobrú náladu a znížiť vplyv stresu. Obsahuje aktívne látky – extrakt z aceroly lysej, L-tryptofán, šafran siaty a vitamín B6. S vysokým obsahom vlákniny.

 

Členská cena: 39,00 € / 27 bodov /

Cena pre klienta: 48,80 €

Kategórie:

PopisESSENS SYRUP bol účelovo navrhnutý tak, aby prostredníctvom prírodných zložiek dodal telu potrebné látky pre jeho správnu funkciu. Špeciálna receptúra v atraktívnej príchuti je obohatená o účinné rastlinné výťažky, ktoré majú široké využitie vo farmácii i potravinárstve.

Lahodný sirup je výsledkom práce členov ESSENS Vedeckej rady a ich vízie vytvoriť účinné produkty, ktoré budú jednoducho aplikovateľné i pre odporcov tabliet alebo kapsúl, zároveň vo všetkých ohľadoch kopírujú potreby dnešnej hektickej doby. Na samotnú výroby sú využívané len suroviny overených dodávateľov. Sirup neobsahuje syntetické farbivá, lepok ani laktózu a je vhodný i pre vegánov.

Základným nosičom sirupov sú FOS – fruktooligosacharidy. Tie plnia nielen funkciu sladidla, ale sú predovšetkým významným prebiotikom. Tzn., že slúžia ako zdroj energie pre prospešné črevné baktérie, podporujú vstrebávanie živín do organizmu, zlepšujú stav črevného tkaniva a jeho odolnosť voči infekcii.

ESSENS SYRUP ANTISTRESS i vďaka vitamínom a Affron®:

  • prispieva k normálnej psychickej činnosti
  • prispieva k správnej funkcii imunitného systému
  • prispieva k zníženiu miery stresu, únavy a vyčerpania
  • napomáha relaxácii, prispieva k duševnej a fyzickej rovnováhe
  • napomáha k zlepšeniu nespavosti a kvalitnejšiemu spánku

Acerola je ker alebo strom známy tiež ako tropická čerešňa a patrí medzi najbohatšie zdroje vitamínu C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Zvyšuje vstrebávanie železa a prispieva k tvorbe kolagénu.

L-tryprofán je životne nevyhnutná aminokyselina podporujúca tvorba neurohormónov sérotonínu, melatonínu i nespočetné množstvo enzýmov.

Affron® je patentovaný prvotriedny výťažok z ručne zbieraných blizien šafranu siateho, najdrahšieho korenia sveta. Je spracovaný patentovaným nízkoteplotným výrobným procesom extrakcie AFF®ON Cool-Tech, ktorý zabezpečuje jeho dlhodobú aktivitu a stabilitu, zároveň ide o prvý šafranový extrakt štandardizovaný pomocou HPLC na Lepticrosalides®, bioaktívne zlúčeniny, ktoré pomáhajú relaxácii, duševnej a fyzickej rovnováhe a udržujú pozitívnu náladu. Kvalitu Affron® dokladá 6 klinických štúdií ktoré preukázali zlepšenie nálady u zdravých osôb s občasným stresom a úzkosťou i zlepšenie nespavosti už počas 4 týždňov užívania.

 • Hmotnosť obsahu: 0,7 l

Sirup odporúčame užívať v nasledujúcom dávkovaní:

 • 1 – 7 dní: 3x denne 5 ml
 • 8 – 14 dní: 2x denne 5 ml, večer 10 ml
 • od 15 dňa: ráno 5 ml, večer 15 ml

Maximálna denná dávka by nemala presiahnuť 20 ml denne. Užívanie je možné buď v neriedenej forme alebo v riedenej v pomere 1:5.

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno, Czech Republic

V prípade otázok a záujmu nás kontaktuje