Syrup Immunity pre deti – 05

40.40

Výživový doplnok vo forme sirupu s príchuťou lesných plodov, s extraktom z aceroly lysej a smrekovca opadavého pomáha udržať normálnu funkciu detského imunitného systému.

 

Členská cena: 32,30 € / 22 bodov /

Cena pre klienta: 40,40 €

Kategórie:

PopisSirup je ideálny pre deti od 3 rokov veku. S vysokým obsahom vlákniny.

ESSENS SYRUP bol účelovo navrhnutý tak, aby prostredníctvom prírodných zložiek dodal detskému telu potrebné látky pre jeho správnu funkciu. Špeciálna receptúra je obohatená o účinné rastlinné výťažky, ktoré majú široké využitie vo farmácii i potravinárstve.

Lahodný sirup je výsledkom práce členov ESSENS Vedeckej rady a ich vízie vytvoriť účinné produkty, ktoré budú ľahko aplikovateľné i pre deti. Na samotnú výrobu sú využívané len suroviny overených dodávateľov. Sirup neobsahuje syntetické farbivá, lepok ani laktózu a je vhodný i pre vegánov.

Základným nosičom sirupu sú FOS – fruktooligosacharidy. Tie plnia nielen funkciu sladidla, ale sú predovšetkým významným prebiotikom. Tzn., že slúžia ako zdroj energie pre prospešné črevné baktérie, podporujú vstrebávanie živín do organizmu, zlepšujú stav črevného tkaniva a jeho odolnosť voči infekcii.

ESSENS SYRUP IMMUNITY FOR KIDS:

  • prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
  • prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a k tvorbe kolagénu
  • prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania
  • podporuje obranyschopnosť organizmu

Acerola je ker alebo strom známy tiež ako tropická čerešňa a patrí medzi najbohatšie zdroje vitamínu C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Zvyšuje vstrebávanie železa a prispieva k tvorbe kolagénu.

Patentovaná látka ResistAid® je 100% čistý extrakt prírodných látok zo smrekovca opadavého, ktorý má veľmi silný vplyv na imunitu vďaka zvláštnemu cukru ARABINOGALACTANU (kombinácia L-arabinózy a D-galaktózy). ResistAid® je unikátny sám o sebe a navyše je spracovaný unikátnou technológiou výroby, ktorá je chránená patentmi US 5756098 a EP 86680. Výsledkom je 100% čistý aktívny extrakt zo smrekovca, bohatý na cenné fenolické a arabinogalaktánové zlúčeniny. Patentovaná látka ResistAid® má klinicky potvrdené účinky na zvyšovanie odolnosti organizmu.

Zloženie: extrakt z plodu aceroly lysej, extrakt z kôry smrekovca opadavého, sladidlá: sacharóza, fruktooligosacharidy, rozpúšťadlá: pitná voda purifikovaná, aróma: lesné plody, regulátory kyslosti: kyselina citrónová, stabilizátory: xantanová guma, konzervanty: benzoan sodný, sorban draselný.

Obsah účinných látok v 10 ml / % RHP (referenčná hodnota príjmu): Vitamín C (extrakt z plodu aceroly lysej, Malpighia glabra 25%): 70 mg / 87,5 Extrakt z kôry smrekovca opadavého (Larix decidua): 0,25 g / –

Odporúčané dávkovanie: 10 ml sirupu denne. Odporúčané riedenie 1:5. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Upozornenia pre užívanie: Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je určené deťom do 3 rokov veku, tehotným a dojčiacim ženám. Nie je určené na stanovenie diagnózy, prevenciu alebo liečbu akejkoľvek choroby.

Členská cena: 32,30 € / 22,00 bodov

Cena pre klienta: 40,40 €

 

 

V prípade otázok a záujmu nás kontaktuje