Syrup Sport & Energy – 04

39.00

Výživový doplnok vo forme sirupu s príchuťou červeného pomaranča vhodný pre športovcov, prispieva k zvýšeniu energie a sústredenosti, napomáha spaľovaniu tukov a má povzbudzujúce účinky. Obsahuje aktívne látky – extrakt z cezmíny paraguajskej, taurín a kofeín. S vysokým obsahom vlákniny.

 

 

Členská cena: 31,20 € / 21,5 bodov /

Cena pre klienta: 39,00 €

Kategórie:

Popis 

ESSENS SYRUP bol účelovo navrhnutý tak, aby prostredníctvom prírodných zložiek dodal telu potrebné látky pre jeho správnu funkciu. Špeciálna receptúra v atraktívnej príchuti je obohatená o účinné rastlinné výťažky, ktoré majú široké využitie vo farmácii i potravinárstve.

Lahodný sirup je výsledkom práce členov ESSENS Vedeckej rady a ich vízie vytvoriť účinné produkty, ktoré budú jednoducho aplikovateľné i pre odporcov tabliet alebo kapsúl, zároveň vo všetkých ohľadoch kopírujú potreby dnešnej hektickej doby. Na samotnú výrobu sú využívané len suroviny overených dodávateľov. Sirup neobsahuje syntetické farbivá, lepok ani laktózu a je vhodný i pre vegánov.

Základným nosičom sirupov sú FOS – fruktooligosacharidy. Tie plnie nielen funkciu sladidla, ale sú predovšetkým významným prebiotikom. Tzn., že slúžia ako zdroj energie pre prospešné črevné baktérie, podporujú vstrebávanie živín do organizmu, zlepšujú stav črevného tkaniva a jeho odolnosť voči infekcii.

ESSENS SYRUP SPORT & ENERGY:

  • prispieva k zvýšeniu energie, sústredenosti a duševnej pohody
  • napomáha k zlepšeniu výkonu vytrvalostného cvičenia
  • prispieva k zníženiu oxidačného stresu
  • pomáha stimulovať centrálnu nervovú sústavu a srdcovú činnosť
  • potláča únavu a zvyšuje koncentráciu a bdelosť
  • napomáha spaľovaniu tukov a redukuje chuť do jedla

Cezmína paraguajská je juhoamerický strom, ktorého sušené a drvené listy sú známe pod pojmom yerba maté a obsahujú veľké množstvo minerálov, vitamínov a antioxidandov s priaznivým dopadom na organizmus. Nápoje z yerba maté sa stali populárne v celej oblasti Južnej Ameriky pre svoje posilňujúce a stimulačné účinky, pretože dodávajú energiu, zlepšujú pamäť i náladu, redukujú apetít a napomáhajú spaľovaniu tukov.

Aminokyselina taurín je silný antioxidant, pôsobí ako stimulátor mozgovej aktivity a má pozitívny vplyv na výkon. Môže pomôcť zvýšiť koncentráciu a odďaľovať pocit únavy nielen pri cvičení.

Kofeín je alkaloid, ktorý priaznivo stimuluje centrálnu nervovú sústavu a srdcovú činnosť, potláča únavu a zvyšuje koncentráciu a bdelosť. Zosilňuje účinky taurínu.

 • Hmotnosť obsahu: 0,7 l

Sirup odporúčame užívať v nasledujúcom dávkovaní:

 • 1 – 7 dní: 3x denne 5 ml
 • 8 – 14 dní: 2x denne 5 ml, večer 10 ml
 • od 15 dňa: ráno 5 ml, večer 15 ml

Maximálna denná dávka by nemala presiahnuť 20 ml denne. Užívanie je možné buď v neriedenej forme alebo v riedenej v pomere 1:5.

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno, Czech Republic

 

V prípade otázok a záujmu nás kontaktuje