Dentálne pastilky – výživový doplnok

12.30

Lahodné pastilky s vitamínom C sú určené k pozvoľnému rozpúšťaniu v ústach,
slúžia na doplnenie starostlivosti o chrup a ústnu dutinu.

 

Členská cena: 9,80 € / 6,5 b /

Cena pre klienta: 12,30 €

PopisMajú protizápalové a hydratačné vlastnosti, obmedzujú rast škodlivých baktérií v ústach. Pôsobia proti zápachu z úst, podporujú správnu funkciu ústnej mikroflóry.
ESSENS Aloe Vera Dental Pastilles boli vyvinuté a sú vyrábané pod farmaceutickým dohľadom v Českej republike, a to za plnenia najprísnejších pravidiel a noriem EÚ.
Všetky komponenty sú získavané výhradne z prírodných zdrojov. Nie sú použité suroviny pripravené chemickou cestou ani konzervačné látky, stabilizátory či farbivá. Na samotnú výrobu sú zásadne využívané len zložky najvyššej možnej a garantovanej kvality.
ESSENS Aloe Vera Dental Pastilles neobsahujú cukor, lepok ani laktózu. Sú úplne bezpečné a nenávykové.
Pastilky obsahujú vhodnú kombináciu prírodných zložiek: 


Aloe Vera Barbadensis Miller pochádza z organických plantáží v Mexiku a jej extrakt použitý i v pastilkách je veľmi cenený pre svoje silné antibakteriálne a protizápalové účinky. Obsahuje zmes vitamínov, minerálov, anorganických látok a organických zlúčenín. Aktívne zložky extraktu pomáhajú znižovať rozmnožovanie baktérií a stimulujú fibroblasty (základné bunky väzivového tkaniva rozptýlené u človeka v rôznych častiach tela). Tým dochádza k niekoľkonásobne rýchlejšej
obnove buniek. 


Vitamín C plní v ľudskom tele mnoho dôležitých funkcií, je dôležitý pre život a udržanie telesného zdravia. Nedostatok vitamínu C sa prejavuje únavou, predĺženou rekonvalescenciou, horšie sa hojacimi ranami a zníženou odolnosťou voči infekciám. Dôležitú úlohu hrá jeho funkcia pri tvorbe kolagénu, ktorý podporuje správnu funkciu zubov a ďasien. 


Odporúčané dávkovanie: 1-3 krát denne nechať voľne rozpustiť v ústach.

Vyrábané pod farmaceutickým dohľadom.

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno, Czech Republic

 

V prípade otázok a záujmu nás kontaktuje